Metabolic Balance ile kilodan daimi olarak kurtulun

Este Sense Saç Ekim ve Estetik Merkezi Kurucusu Dr. Türkan Sezer, Metabolic Balance’nin Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiş, kilo düzenleyici bir metabolizma programı olduğunu belirterek, “Bu program yardımıyla, daha önceden edindiğiniz beslenme alışkanlıklarınız, sağlıklı, tamamen dengeli ve sadece size özgü bir beslenme şekline dönüşecektir. Programın temeli, sadece size özel bir beslenme planı hazırlanmasıdır. Kişisel […]

Yayınlanma tarihi: 10 Aralık 2015 11:05 Güncellenme tarihi : Aralık 10, 2015 11:05 am
Metabolic Balance ile kilodan daimi olarak kurtulun
Este Sense Saç Ekim ve Estetik Merkezi Kurucusu Dr. Türkan Sezer, Metabolic Balance’nin Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiş, kilo düzenleyici bir metabolizma programı olduğunu belirterek, “Bu program yardımıyla, daha önceden edindiğiniz beslenme alışkanlıklarınız, sağlıklı, tamamen dengeli ve sadece size özgü bir beslenme şekline dönüşecektir. Programın temeli, sadece size özel bir beslenme planı hazırlanmasıdır. Kişisel plan, güncel laboratuvar tahlilleriniz ve sağlık durumunuz göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu program 4 aşamada sizi başarıya götürecektir” dedi.
 
“Metabolic Balance, Kilo probleminiz daimi olarak ortadan kalkacak, Sağlığınız korunacak ve bir bütün olarak desteklenecektir” diyen Türkan Sezer, “Kişisel beslenme planınız sayesinde ‘’beden kimyanız“ ve size uygun ‘’gıda maddeleri” ile yeni bir metabolik denge oluşacaktır. Sizin için sağlıklı ve gerekli olan besinleri, mineralleri içeren gıdaları tüketmenizin yanı sıra, metabolizmanızın dengede kalabilmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri almanız da sağlanacaktır. Bu nedenle, size özel hazırlanan bu plan, sadece sizin metabolizmanıza uygundur ve tamamen sizin kişisel özelliklerinizle ilgili bilgiler içermektedir” diye konuştu.
 
METABOLİC BALANCE KİLO KAYBINI NASIL SAĞLIYOR?
 
Türkan Sezer, metabolic balance'ın kilo kaybını nasıl sağladığı konusunda, "Size özel hazırlanan beslenme planı sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinleri alıyorsunuz. Programda besinler içerdikleri kaloriye, yağ, protein ya da karbonhidrat miktarlarına göre seçilmiyor. Sadece ve sadece sizin hormon düzeyiniz dikkate alınıyor ve bu sayede metabolizmanızın sağlıklı çalışması sağlanıyor. Beslenmenizi bu yeni ve kolay uygulanabilen kurallara göre düzenlediğiniz için, kilonuz kontrol altına alınıyor, aynı zamanda metabolizmanızın hormon dengeleri de düzenleniyor.
 
Düzenli ve dengeli beslenme sayesinde (özellikle size uygun egzersizleri de uygulayarak) kalıcı bir sağlığa kavuşabilir; kendinizi çağın önemli hastalıklarından koruyabilirsiniz. Doğal ve dengeli beslenme sayesinde vücudumuz olması gereken doğal kilosuna kavuşur. Bu beslenme planı sayesinde, günlük verimimizde ve konsantrasyonumuzda da gözle görülür bir düzelme oluşur. Böylece enerji düzeyimizde de artış görülür. Daha iyi uyuyabilir, fiziksel anlamda kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Sonuç olarak; daha sağlıklı, daha aktif, daha zinde olup, bu özellikleri çevremize de yansıtırız. Programı uygularken vücuttaki yağlar azalır, bu arada kas ve bağ dokusu metabolic balance sayesinde dengelenir. Böylece cildimiz de daha gergin ve pürüzsüz bir hale gelir.
 
Programa katılmanız ancak aşağıdaki durumlarda mantıklı ve yararlı olacaktır: Kilo vermek veya almak için kesin bir çözüme ihtiyaç duyuyor ve özellikle de sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, Fazla kilo ya da beslenme bozukluğu nedeniyle bazı sağlık sorunlarınız varsa (Örneğin şeker hastalığı, romatizma, kronik migren, metabolizma bozukluğu, yüksek tansiyon v.s.) Hangi yaşta olursanız olun, enerji dolu, canlı ve formda bir insan olmak istiyorsanız” dedi.
 

Kaynak: Star

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması TBMM Genel Kurulu’nda “Kürdistan” tartışması yaşandı...
Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi’nin, Türkiye’nin M...
Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 10 Aralık ...

HAVA DURUMU

HATA!
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmini verilerine ulaşılamıyor, girilen şehir adı hatalı veya sunucu meşgul olabilir.
İstenen şehir: Istanbul
« Geri