Kadınlarda Yeni Moda: Kadın Traşı!

İspanya’da yayınlanan La Vanguardia gazetesi ilginç bir iddia öne sürüldü. Asyalı kadınların hedef alındığı gazete yazısında, Asyalı kadınlar arasında traş olmanın giderek yaygınlaştığı belirtildi. Erkeklerdeki durumun aksine kadınlarda olunan yüz traşında, yeni çıkacak olan kıllar daha yumuşak ve güçsüz şekilde çıkıyor. bu nedenle de Asyalı kadınların traş olmayı tercih ettiği belirtilirken, yüz traşı olmanın pek çok avantajı […]

Yayınlanma tarihi: 9 Şubat 2015 15:11 Güncellenme tarihi : Şubat 9, 2015 3:11 pm
Kadınlarda Yeni Moda: Kadın Traşı!

İspanya’da yayınlanan La Vanguardia gazetesi ilginç bir iddia öne sürüldü. Asyalı kadınların hedef alındığı gazete yazısında, Asyalı kadınlar arasında traş olmanın giderek yaygınlaştığı belirtildi.

Erkeklerdeki durumun aksine kadınlarda olunan yüz traşında, yeni çıkacak olan kıllar daha yumuşak ve güçsüz şekilde çıkıyor. bu nedenle de Asyalı kadınların traş olmayı tercih ettiği belirtilirken, yüz traşı olmanın pek çok avantajı da mevcut.

Doktorlar da onay veriyor

Yaşanan bu durum hakkında uzmanlar da yorum yaparken, cilt yaşlılığında erkeklerin kadınlara göre daha başarılı olduğunu ve traş olunan bölgelerdeki cildn daha dinç görüldüğünü söyledi.

Yüzündeki tüyleri sekiz yıl boyunca haftada üç kez tıraş eden bir kadın “Yüzümdeki yumuşaklığı ne lazer ne de ağda yaparak elde ettim. Köpük sürerek tıraş olmak en iyi çözüm” dedi.

Japonya’da yaşayan kadınların bu yöntemi yıllarca kullandığı ve tıraş olmayı güzelliğin bir parçası olarak gördüğü de öne sürüldü. La Vanguardia gazetesi ayrıca dünyadaki bazı güzellik firmalarının kadınlar için özel tıraş köpükleri çıkardığını ve bunları hızla piyasaya sürerek önemli gelirler elde etmeye başladığını yazdı.

Etiketler: , ,

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

Swapnil
19 Haziran 2015 - 3:44 am

Transfer listeleri hiayrlaizp ilk 11’ler hazirlayan ilginc arkadaslardan degilim ama dayanamadim valla bu kadar sisirilmis – overrated diyor kimileri bir de sagda solda – az futbolcuya sahit oldum ben. Adam iri ve zenci diye tapiyor bir kisim Turk futbol izleyicisi:) Cok samimi soyluyorum Aurelio gelse cok daha faydali olur.

Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması TBMM Genel Kurulu’nda “Kürdistan” tartışması yaşandı...
Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi’nin, Türkiye’nin M...
Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 10 Aralık ...

HAVA DURUMU

HATA!
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmini verilerine ulaşılamıyor, girilen şehir adı hatalı veya sunucu meşgul olabilir.
İstenen şehir: Istanbul
« Geri