6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S7, önümüzdeki şubat ayında resmen tanıtılacak. Şimdiye kadar Galaxy S7 hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı geldi ama en net bilgiler Nowhereelse sitesinden Steve Hemmerstoffer tarafından sunuldu. Bu bilgilerde telefonun teknik özelliklerinin yanısıra, Galaxy S7’nin kasa görüntüleri vardı. Şimdiye kadar aksesuar üreticilerinden sızdırılan bilgiler arasında 6 inçlik Galaxy S7 Plus’ın geleceği de […]

Yayınlanma tarihi: 10 Aralık 2015 20:30 Güncellenme tarihi : Aralık 10, 2015 8:30 pm
6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S7, önümüzdeki şubat ayında resmen tanıtılacak. Şimdiye kadar Galaxy S7 hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı geldi ama en net bilgiler Nowhereelse sitesinden Steve Hemmerstoffer tarafından sunuldu. Bu bilgilerde telefonun teknik özelliklerinin yanısıra, Galaxy S7’nin kasa görüntüleri vardı.

6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Şimdiye kadar aksesuar üreticilerinden sızdırılan bilgiler arasında 6 inçlik Galaxy S7 Plus’ın geleceği de yer alıyordu. Bu bilgileri değerlendiren uSwitch ve @onLeaks, işbirliği yaparak Galaxy S7 Plus’ın 3D modelini yaptı.

Snapdragon 820’li Galaxy S7’nin test sonuçları sızdırıldı

Aşağıdaki videoda izleyeceğiniz Galaxy S7 Plus, Galaxy S6’ya göre daha yuvarlak metal çerçeve özelliği ve 163.40mm x 82.00mm ölçüleri ile yer alıyor. Cihazın kalınlığı 7.82mm (veya arka kamera çıkıntısı ile ölçülürse 9.05mm) ama bir süper boy phablet telefon için oldukça ince ölçülere sahip.

6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Daha önceki sızıntılar Samsung’un Galaxy S7’de USB Type-C portuna yer vereceği yönündeydi ancak Galaxy S7 Plus üzerinde standart USB yuvası yer alıyor.

6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın 21 Şubat tarihinde MWC 2016 öncesinde tanıtılması bekleniyor. Lafı çok uzatmadan aşağıda sizi Galaxy S7 Plus’ın olası tasarımı ile başbaşa bırakıyoruz.

Kaynak: Teknolojioku

Etiketler: , , , ,

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması Meclis’te çok sert Kürdistan tartışması TBMM Genel Kurulu’nda “Kürdistan” tartışması yaşandı...
Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Kritik görüşme sonrası Irak’tan Musul açıklaması Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi’nin, Türkiye’nin M...
Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kıbrıs’ta çözüm çok yakın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 10 Aralık ...

HAVA DURUMU

HATA!
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmini verilerine ulaşılamıyor, girilen şehir adı hatalı veya sunucu meşgul olabilir.
İstenen şehir: Istanbul
« Geri